Aapo Kauppinen

Tekninen manageri, Tampere (Hervannan kampus)

puh. 0400 774 934

aapo.kauppinen@sykoy.fi

Antti Salonen

Ylläpitoinsinööri

puh. 040 530 9039

antti.salonen@sykoy.fi

Esa Kunnas

Tekninen manageri, Turku (Alakampus, Kauppakorkea, Dentalia ja Varissuo), Rauma ja Vaasa

puh. 050 350 2307

esa.kunnas@sykoy.fi

Hannu Kosunen

Tekninen manageri, Kuopio

puh. 050 367 0528

hannu.kosunen@sykoy.fi

Janne Virtanen

Tekninen manageri, Turku (Yliopistonmäki, Medisiina A-C ja D)

puh. 0400 553 660

janne.virtanen@sykoy.fi

Juha Aavikko

Tekninen manageri, Rovaniemi

puh. 0400 698 070

juha.aavikko@sykoy.fi

Jukka Silvennoinen

Tekninen manageri, Joensuu

puh. 050 599 6996

jukka.silvennoinen@sykoy.fi

Mikko Holsti

Tekninen manageri, Lappeenranta

puh. 040 185 3801

mikko.holsti@sykoy.fi

Mikko Suutari

Tekninen manageri, Jyväskylä

puh. 040 487 1796

mikko.suutari@sykoy.fi

Pekko Repo

Tekninen manageri, Tampere (Keskusta ja Kauppi), Hämeenlinna

puh. 050 340 8770

pekko.repo@sykoy.fi

Reijo Karhu

Tekninen manageri, Oulu

puh. 044 283 7334

reijo.karhu@sykoy.fi

Tiia Antila

Ylläpitokoordinaattori

puh. 040 357 5957

tiia.antila@sykoy.fi

Ville Kautto

Ylläpitopäällikkö, tiiminvetäjä

puh. 044 347 3526

ville.kautto@sykoy.fi

© 2023 Suomen Yliopistokiinteistöt Oy