Aapo Kauppinen

Tekninen manageri, Tampere (Hervannan kampus)

puh. 0400 774 934

aapo.kauppinen@sykoy.fi

Aki Havia

Johtaja, rakennuttaminen

puh. 040 527 7511

aki.havia@sykoy.fi

Antti Salonen

Ylläpitoinsinööri

puh. 040 530 9039

antti.salonen@sykoy.fi

Elina Hulkkonen

Elina Hulkkonen

Asiakkuuspäällikkö, Pohjois-Suomi

puh. 040 350 3885

elina.hulkkonen@sykoy.fi

Esa Kunnas

Tekninen manageri, Turku (Alakampus, Kauppakorkea, Dentalia ja Varissuo), Rauma ja Vaasa

puh. 050 350 2307

esa.kunnas@sykoy.fi

Esko Ollikainen

Asiakkuuspäällikkö, Itä-Suomi

puh. 040 173 0235

esko.ollikainen@sykoy.fi

Hanna Saario

Vuokrauspäällikkö, asiakkuudet (Tampere)

puh. 040 571 5454

hanna.saario@sykoy.fi

Hannu Kosunen

Tekninen manageri, Kuopio

puh. 050 367 0528

hannu.kosunen@sykoy.fi

Heikki Savikko

Vastuullisuusasiantuntija

puh. 040 124 1194

heikki.savikko@sykoy.fi

Janne Virtanen

Tekninen manageri, Turku (Yliopistonmäki, Medisiina A-C ja D)

puh. 0400 553 660

janne.virtanen@sykoy.fi

Jasmin Kivilä

Rakennuttajapäällikkö

puh. 044 024 0291

jasmin.kivila@sykoy.fi

Jessica Örn

Johtaja, asiakkuudet ja vuokraus

puh. 0400 910 296

jessica.orn@sykoy.fi

Johanna Lehto

Asiakkuuspäällikkö, Länsi-Suomi

puh. 050 597 0089

johanna.lehto@sykoy.fi

Juha Aavikko

Tekninen manageri, Rovaniemi

puh. 0400 698 070

juha.aavikko@sykoy.fi

Juha-Antti Kurttila

Rakennuttajapäällikkö

puh. 040 145 4967

juha-antti.kurttila@sykoy.fi

Jukka Silvennoinen

Tekninen manageri, Joensuu

puh. 050 599 6996

jukka.silvennoinen@sykoy.fi

Kim Eklund

Talotekninen asiantuntija (LVIA)

puh. 050 505 0070

kim.eklund@sykoy.fi

Laura Stortz

Asiantuntija, HR

puh. 040 028 6269

laura.stortz@sykoy.fi

Leena Pokela

Asiakkuuspäällikkö, Tampere

puh. 050 414 3781

leena.pokela@sykoy.fi

Maiju Lassila

Kiinteistöjohtaja

puh. 044 478 0271

maiju.lassila@sykoy.fi

Maria Koski

Hankeassistentti

puh. 040 054 7383

maria.koski@sykoy.fi

Marko Leino

Rakennuttajapäällikkö

puh. 050 555 5528

marko.leino@sykoy.fi

Markus Okker

Viestintäasiantuntija

puh. 040 351 1175

markus.okker@sykoy.fi

Markus Repo

Asiantuntija, asiakkuudet ja vuokraus

puh. 040 528 8730

markus.repo@sykoy.fi

Mikael Nummi

Rakennuttajapäällikkö

puh. 040 4869 696

mikael.nummi@sykoy.fi

Mikko Holsti

Tekninen manageri, Lappeenranta

puh. 040 185 3801

mikko.holsti@sykoy.fi

Mikko Suutari

Tekninen manageri, Jyväskylä

puh. 040 487 1796

mikko.suutari@sykoy.fi

Minna Lehtonen

Assistentti, hallinto

puh. 050 375 2701

minna.lehtonen@sykoy.fi

Minna Pettinen

Talousassistentti

puh. 040 637 8811

minna.pettinen@sykoy.fi

Pekka Huttunen

Kampuskehityspäällikkö

puh. 050 5634 685

pekka.huttunen@sykoy.fi

Pekko Repo

Tekninen manageri, Tampere (Keskusta ja Kauppi)

puh. 050 340 8770

pekko.repo@sykoy.fi

Reijo Karhu

Tekninen manageri, Oulu

puh. 044 283 7334

reijo.karhu@sykoy.fi

Riikka Kaarnamo

Asiakkuuspäällikkö, Jyväskylä ja Lappeenranta, tiiminvetäjä

puh. 045 128 5590

riikka.kaarnamo@sykoy.fi

Sanna Sianoja

Toimitusjohtaja

puh. 050 351 2207

sanna.sianoja@sykoy.fi

Suvi Lehikoinen

Talouspäällikkö

puh. 040 774 6511

suvi.lehikoinen@sykoy.fi

Tiia Antila

Ylläpitokoordinaattori

puh. 040 357 5957

tiia.antila@sykoy.fi

Timo Sammallahti

Sähköasiantuntija

puh. 040 057 5335

timo.sammallahti@sykoy.fi

Tommi Antila

Controller

puh. 045 678 6808

tommi.antila@sykoy.fi

Tuija Palo

Kiinteistöjuristi

puh. 050 577 2525

tuija.palo@sykoy.fi

Ulla Sjöblom

Talousjohtaja

puh. 040 593 1878

ulla.sjoblom@sykoy.fi

Ville Kautto

Ylläpitopäällikkö, tiiminvetäjä

puh. 044 347 3526

ville.kautto@sykoy.fi

© 2024 Suomen Yliopistokiinteistöt Oy